Green Power - sila prírody pre vaše zdravie

 

ako dnes žijeme

Už dlhé roky počúvame aký uponáhľaný a nezdravý životný štýl vedieme. Ľudský organizmus sa intoxikuje a prekysľuje nie len z vonkajšieho životného prostredia, ale vo veľkej miere zo stresu, konzumovanej stravy – tučných jedál, polotovarov plných chemických konzervantov, dochucovadiel a farbív, z alkoholu, kávy, fajčenia...  Prekyslenie a toxíny majú za následok oslabenie imunity, únavu, bolesti hlavy a vysokú náchylnosť k vážnym civilizačným ochoreniam ako je rakovina, cukrovka, choroby srdca, poruchy metabolizmu a obezita, alergie, poruchy imunity, depresia, zvýšený cholesterol, Parkinsonova či Alzheimerova choroba. Dobrá správa je, že z tohto hrozivého scenára existuje východisko. 

čo znamená Green Power

Green power je slovné spojenie, pod ktorým si väčšina ľudí predstaví energiu na pohon strojov a zariadení získanú z obnoviteľných prírodných zdrojov.  A čo energia, ktorá poháňa nás? Kde ju naberáme? Green power predstavuje v našom prípade silu a energiu, ktorú nám dáva príroda v podobe zelených potravín, výživných a liečivých rastlín, húb, ovocia, zeleniny. Jedine takáto čistá sila dokáže prirodzenou cestou prinavrátiť ľudskému organizmu stratenú rovnováhu a odolnosť chrániť sa pred „energožrútmi“ súčasnosti.

„superpotraviny“ z kuchyne matky prírody

„Superpotraviny“ (superfoods) sú 100% prírodné potravinové doplnky s vysokým obsahom fytonutrientov, ktorých užívanie má blahodarné účinky na zdravie. Komplexnosť živín, ktoré v sebe zahŕňajú výrazne vplýva na zvyšovanie prirodzenej obranyschopnosti organizmu aby sa sám vedel popasovať s problémami, ktoré ho trápia. Kokteil vitamínov, minerálov, aminokyselín, živých enzýmov a chlorofylu obsiahnutý v práškoch z trávnych štiav – jačmeňa a ovsa alebo  v tabletách zo sladkovodých rias chlorella a spirulina, mix vyberaných výživných a liečivých potravín spojených do Green Power Superfood+ prášku. Všetky tieto produkty pôsobia zásadotvorne, teda proti prekysleniu organizmu. Sú bohaté na antioxidanty, látky, ktoré pomôžu telu zbaviť sa toxínov. Majú mimoriadne pozitívny vplyv na činnosť tráviaceho traktu a okrem toho má každý z týchto produktov mnoho ďalších jedinečných vlastností. 

najvyššia kvalita dostupná pre každého

Produkty, ktoré ponúkame sú výsledkom ročného hľadania a testovania a výberu z množstva vzoriek. Našim cieľom je prinášať na tento trh 100% prírodné potravinové doplnky najvyššej kvality. Green Power prášky zo šťavy z mladého zeleného ovsa a jačmeňa sú spracovávané mimoriadne šetrným spôsobom. Tráva sa odšťavuje a následne suší pri teplote len do 1,7°C, čím si prášky zachovajú maximálne množstvo na teplo a svetlo veľmi citlivých živín, enzýmov a chlorofylu. Naše chlorella tablety majú v porovnaní s podobnými produktmi najvyšší obsah vitamínu A, vitamínov skupiny B, dosahujú stráviteľnosť až 94% a podiel vzácneho rastového faktoru CGF sa pohybuje od 15 do 17%.

Ďalším dôležitým parametrom je cena produktov. Rozhodli sme sa priniesť najvyššiu kvalitu dostupnú pre každého, pretože všetci máme nárok na kvalitný zdravý život. To čo je v ostatnom vyspelom svete štandardom, je u nás pre mnohých stále ťažko dostupné. Cenou konkurujeme nie len podobným, kvalitným zeleným „potravinám“, ale dokonca aj niektorým výrazne menej výživovo hodnotným produktom z tejto kategórie doplnkov stravy.

zdravie zadarmo nie je žiadna utópia

Páčilo by sa Vám žiť zdravo a nič za to neplatiť? Že je to v období trhovej ekonomiky nemožné? Presvedčíme Vás o opaku. U nás máte na výber: môžete nakupovať za bežné cenníkové ceny, ktoré sú už sami o sebe vysoko konkurenčné, alebo môžete nakupovať s priamou zľavou od 5 až do 30%, využívať výhody množstevných zliav a dokonca nakupovať úplne zadarmo. Chcete vedieť viac? Registrujte sa do nášho e-shopu, v sekcii "Klientska zóna" nájdete Vašu vlastnú virtuálnu kanceláriu a všetky potrebné informácie.

Spoločnosť Green Power Company  je tu pre všetkých, ktorí myslia dopredu a cítia silu prírody. Podáva pomocnú ruku ľuďom, ktorí túžia zlepšiť kvalitu svojho života, chcú byť fyzicky aj mentálne fit a mať radosť z každodenného života. Využite aj Vy príležitosť žiť zdravší a bohatší život.

Veľa zdravia, pohody a tiež zábavy vo vlastnej virtuálnej kancelárii Vám praje,

Kolektív  Green Power Company