Späť na zoznam článkov

Súťaže 2020 facebook Green Future - Zdravie pre Vás

 

Súťaž prebiehajúca na našej facebook stránke Green Future - Zdravie pre Vás.

Trvanie od 22.2.2020 do 28.2.2020

Súťažné podmienky

 

PODMIENKY pre zaradenie do žrebovania:

1. Dajte "PÁČI SA MI TO/LIKE" na našu stránku Green Future - Zdravie pre Vás.  Ak už ste našim fanúšikom, podmienka je splnená, netreba „LIKE“ obnovovať :)

2. Napíšte do komentára, vďaka čomu je zdraviu prospešný prášok z ovocia Camu Camu. Možnosti:

a) má vysoký obsah vitamínu C;

b) má vysoký obsah vápnika.

Súťaž prebieha od 22.2. do 28.2.2020, obidve podmienky pre zaradenie do žrebovania treba splniť najneskôr do piatku 28.2.2020 do 24:00h.

Mená výhercov zverejníme na našej stránke Green Future - Zdravie pre Vás sk budúci víkend.

Do žrebovania môže byť každý súťažiaci zaradený len raz.

Ceny: 2x balík Camu Camu C15 Green Future. Balík obsahuje Camu Camu C15 GREEN FUTURE prášok 65g + Chin Min mätový olej 10ml + balzam 2x3ml od STYX Naturcosmetic + sypaný čaj Agrokarpaty 30g.

 

Súťaž organizuje a ceny venuje GREEN POWER COMPANY s.r.o..

Organizátor súťaže spracúva osobné údaje súťažiacich iba v rozsahu nutnom na účely súťaže a jej vyhodnotenia: meno/prezývka profilu na sociálnej sieti Facebook, adresa a tel. číslo pre prípadné doručenie výhry. Po ukončení a vyhodnotení súťaže sú všetky spracované osobné údaje súťažiacich vymazané.

 

1.3.2020  ŽREBOVANIE

Vyžrebovali sme výhercov našej súťaže. Ďakujeme všetkým súťažiacim.

Správna odpoveď: Camu Camu C15 Green Future prášok je zdraviu prospešný vďaka vysokému obsahu vitamínu C. Stačilo tiež uviesť: možnosť „A)

Do žrebovania bol každý súťažiaci zaradený len raz, bez ohľadu na počet odpovedí.*

Vyžrebovali sme dvoch šťastných výhercov, ktorí získavajú balíček: Camu Camu C15 GREEN FUTURE prášok 65g + Chin Min mätový olej 10ml + balzam 2x3ml od STYX Naturcosmetic + sypaný čaj Agrokarpaty 30g. Šťastie sa usmialo na Antona Mularčíka a Janku Jurasovú. Obom srdečne gratulujeme!

 

Žrebovanie prvého výhercu

Žrebovanie druhého výhercu

 

 

* Nemá význam aby jeden súťažiaci posielal v jednej súťaži viac odpovedí. Vždy bude do žrebovania zaradený súťažiaci len raz, samozrejme, ak splní podmienky súťaže.  Platí to aj na každú ďalšiu našu súťaž. Súťažné podmienky sú vždy umiestnené na našej webstránke.

 

Každému výhercovi bude výhra odoslaná poštou. Výhercovia nám pošlú adresu do správy na fb alebo na e-mail: ompany.eueenpowercoffice@gr. Výhra bude odoslaná najneskôr do 3 pracovných dní od prijatia adresy pre doručenie.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na ompany.eueenpowercoffice@gr.

 


Späť na zoznam článkov