Prebiehajúce súťaže 2019

 

Súťaž prebiehajúca na našej facebook stránke STYX-Naturcosmetic.sk

Trvanie od 1.5. 2019 do 7.5.2019

Súťažné podmienky

1. Dajte "PÁČI SA MI TO/LIKE" na našu stránku STYX-Naturcosmetic.sk. Do súťaže budú zaradení iba fanúšikovia našej stránky.

2. Napíšte do komentára, pod fotku súťažného príspevku na facebooku, ešte aspoň jeden druh ovocného telového krému značky STYX Naturcosmetic (okrem mandarínkového). 

Súťaž prebieha od 1.5. do 7.5.2019, takže aj obidve podmienky pre zaradenie do žrebovania treba splniť najneskôr do utorka 7.5.2019.

Do žrebovania môže byť každý súťažiaci zaradený len raz.

Mená dvoch šťastných výhercov zverejníme na našej stránke STYX-Naturcosmetic.sk v stredu, 8.5.2019.

Ceny: 2x balík STYX mandarínka. Balík obsahuje telový krém STYX mandarínka 200ml + sprchový gél STYX mandarínka 250m.

 

Súťaž organizuje a ceny venuje GREEN POWER COMPANY s.r.o..

 

8.5.2019  ŽREBOVANIE

Vyžrebovali sme výhercov našej súťaže. Ďakujeme všetkým súťažiacim.

Správna odpoveď: V ponuke produktov starostlivosti o telo má značka STYX Naturcosmetic, okrem mandarínkového ešte ovocné krémy: mango, jablko kivi, granátové jablko, kokos vanilka. Stačilo uviesť jeden z týchto krémov. Do žrebovania bol každý súťažiaci zaradený len raz, bez ohľadu na počet odpovedí.*

Zvýšili sme však počet výhercov z 2 na 3. Prví dvaja boli vyžrebovaní a získavajú balíčky s certifikovanou bio kozmetikou: 1. Telový krém STYX mandarínka 200ml a 2. Sprchový gél STYX mandarínka 250ml. Šťastie sa usmialo Janku Olexovú a Romanu Gazovú. Obom srdečne gratulujeme!

Žrebovanie prvého výhercu

Žrebovanie druhého výhercu

 

Tretiu výhru získava súťažiaca, ktorá s veľkým náskokom odpovedala ako prvá. Je ňou pani Miroslava Kuklová a pošleme jej cestovné balenia mandarínkovej telovej kozmetiky: 50ml krém a 30ml sprchový gél. Ďakujeme za rýchlu reakciu, správnu odpoveď a samozrejme gratulujeme!

 

* Nemá význam aby jeden súťažiaci posielal v jednej súťaži viac odpovedí. Vždy bude do žrebovania zaradený súťažiaci len raz, samozrejme, ak splní podmienky súťaže.  Platí to aj na každú ďalšiu našu súťaž. Súťažné podmienky sú vždy umiestnené na našej webstránke.

 

Každému výhercovi bude výhra odoslaná na adresu, ktorú pošle do správy na fb alebo na e-mail: ompany.eueenpowercoffice@gr. Výhra bude odoslaná najneskôr do 3 pracovných dní od prijatia adresy pre doručenie.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na ompany.eueenpowercoffice@gr.