Skúsenosti užívateľov Green Power produktov

 

Zapálené ďasno, zub / chlorella / február 2014

Chlorella mi pomohla zbaviť sa bolesti zo zápalu, ktorý sa mi spravil v oblasti korienka mŕtveho zuba. Vlastne mi ten zápal vyliečila. Jeden štvrtok som pri obede pocítila pri žuvaní bolesť pod mŕtvym zubom. Cez víkend sa to zhoršilo tak, že som na strane, kde bol ten zub nemohla nič jesť. Ďasno ma bolelo celý víkend. V nedeľu poobede som bola u známych a oni mi poradili chlorellu.  Odsypali mi možno aj 30 tabliet. Zľakla som sa, že tak veľa nepotrebujem, ale ubezpečovali ma, že to nie je ako ibalgin alebo iná chémia, že mi to nepodráždi žalúdok, skôr naopak žalúdku tiež spraví dobre. Poradili mi pochrúmať aspoň 10 tabliet, nechať chvíľu pôsobiť priamo na ďasno, a potom zapiť vodou. Čo je podstatné, ráno bola bolesť takmer preč. Dala som si teda ešte niekoľko tabliet ráno aj na obed a večer bolo ďasno úplne v poriadku. Zápal bol preč, potvrdila to aj zubárka. Bola som z toho taká nadšená, že som si chlorellu pri najbližšej príležitosti sama kúpila a zvyknem si teraz dať preventívne na imunitu pár tabliet každý deň.

Janka, Nitra


Reuma, bolesti kĺbov, únava / jačmeň / február 2014

Kúpila som si váš jačmeň kvôli posilneniu imunity a známa mi poradila, že by mi to malo pomôcť aj v boji proti už asi chronickej únave (zvykla som piť 5-6 šálok kávy denne). Netušila som, že už po týždni užívania nielen znížim počet káv na 2 denne (časom možno na nulu J, uvidíme), ale že mi to pomôže aj s ďalším, vážnym zdravotným problémom. Mám len tridsaťtri rokov a už trpím na reumu. Dážď a chlad sú moji veľkí nepriatelia, znamenajú pre mňa raz menšiu inokedy neznesiteľnú bolesť kĺbov a kostí. V zimnom období mám bolesti takmer stále, že to už niekedy ani nevnímam. Pred pár dňami som si pri venčení svojho psa všimla, že ma kĺby nebolia. Vôbec som nedúfala, že sa môj stav môže bez nejakých liekov zlepšiť. S užívaním jačmeňa som zmenila ešte jeden stravovací návyk, vylúčila som z jedálnička pšeničné produkty. Takže aj to má určite nejaký vplyv. Bezbolestný stav trvá zatiaľ cca 6 dní, je to neskutočná úľava a jednoznačne väčšia radosť zo života :)  Možno som sa unáhlila, že vám píšem už po 2 týždňoch, ale jednoducho som sa so svojim úspechom potrebovala podeliť. Prajem vám všetko dobré, nech máte tisíce šťastných klientov.

Dana, okolie Bratislavy


Únava, nesústredenosť, nervozita / superfood / január 2014

Som študentka druhého ročníka na vysokej škole, každé skúškové obdobie je pre mňa veľmi náročné, vždy som vystresovaná a nervózna a zlá na svojich blízkych. Mama berie Lexaurin, takže som pri zdroji, ale ja by som sa strašne rada vyhla akejkoľvek chémii. A zdá sa mi priskoro aby som v dvadsiatke brala lieky na ukľudnenie. V decembri pred prvou skúškou som si to namierila do lekárne, že sa opýtam na prírodný produkt proti stresu a natrafila som tam práve na vašu promotérku. Veľmi milá, ochotná, porozprávala mi o fungovaní tela (detaily si už nepamätám, ale bolo to zaujímavé a hlavne to znelo logicky) a poradila mi konkrétne superfood. Ochutnala som všetko, ale práve ten superfood bol zo všetkého najnechutnejší :)))  Napriek tomu som sa rozhodla, že to skúsim. Týždeň som bojovala s chuťou, postupne som si zvykla (teraz si to dám občas aj do cviklovej alebo čerstvej jablčnej šťavy). No a čo je podstatné, prílev pozitívnej energie a kľud som pocítila už prvý deň ako som superfood začala piť. Niekto by povedal, že placebo, ale toto nemôže byť ten prípad, lebo ja som do toho nešla až z takou dôverou a chuťou. Brala som maximálnu dávku, teda 3x denne. Veľmi dobre sa mi učilo na skúšky a aj bezprostredne na skúške som bola kľudná a koncentrovaná. Navyše mám pocit, že mi lepšie trávi. Skúšky som spravila bez problémov a konečne boli aj Vianočné sviatky pokojné J . Po skúškach som znížila dávku a namiešam si nápoj 2x denne. Chcela by som postupne aj maminu na toto naučiť. Bolo by fantastické keby nemusela do seba dávať chémiu,...len ona potrebuje trošku viac času.

Ivana, Bratislava


Pred pár rokmi sa mi vytvoril zápal pri korienku jedného zuba pod mostíkom a onedlho sa rozšíril aj pod ďalšie dva zuby. Išlo o zuby pod mostíkom, nedalo sa to riešiť individuálne vŕtaním každého, tak som to liečila antibiotikami. Tie mi pomohli vždy len na istý čas, zápal sa mi vrátil a nastúpili antibiotiká....nekonečný kolotoč. Uvedomovala som si škodlivý vplyv liekov a antibiotík, na odporúčanie lekára som sa teda rozhodla, že do tohto leta podstúpim celú tú časovo aj finančne náročnú procedúru - zložiť starý mostík, zápalové ložiská vyrezať, preliečiť to, nasadiť nový mostík. Mala som vopred hrôzu aj z toho „nepohodlia“ a obmedzení, ktoré ma čakali. Pred dvomi mesiacmi som sa náhodou cez kamarátku dostala ku zeleným potravinám. Chcela som pre seba niečo urobiť, dať do tela niečo zdravé, posilniť imunitu a predsa veď je jar a detox je fajn..... Bez zámeru riešiť nejaký konkrétny zdravotný problém som sa rozhodla vyskúšať jačmeň a spirulinu. Nesledovala som sa špeciálne, jednoducho som sa cítila dobre. Zaregistrovala som len, že ďasno prestalo opúchať a zuby nebolia, ale podobné kratučké obdobia už boli, tak som si myslela, že zápal len na chvíľku „zaspal“. Pred týždňom bol ten dôležitý termín u zubára, keď sa mala celá náročná procedúra začať. Na prehliadke bol zubár trochu zaskočený, že ďasno okolo mostíka vyzerá nejako zdravo, poslal ma teda na rontgen celého chrupu. Skutočný šok prišiel až po tom čo zbadal výsledok rontgenu. Po zápale ani stopy! Nemohol tomu uveriť a rovnako ani ja. Nie som si vedomá čo iné mi mohlo pomôcť, pretože som v posledných mesiacoch okrem nasadenia jačmeňa a spiruliny na svojej životospráve nič nezmenila. Dokonca aj zubár pripustil, že to mohli mať na svedomí práve zelené potraviny. Som veľmi vďačná kamarátke za to, že ma k tomu dostala. Zelené potraviny mi vyriešili dlhoročný zdravotný problém bez rezania a vŕtania, ušetrili mi stovky eur. Veľká vďaka!!!!

Alena z Bratislavy


Detoxikujem sa pravidelne každú jar, viem, že to potrebujem aj napriek tomu, že sa zdravo stravujem a mám pomerne dosť pohybu. Tento rok som vyskúšala váš jačmeň a chlorellu, počas detoxikácie som sa cítila výborne, žiadna únava alebo nervozita ako po iné roky...išlo to nejako prirodzene samo. Navyše mi jačmeň zachutil, takže s ním pokračujem každé ráno aj po takmer dvojmesačnom detoxe. Niekedy si ho spravím aj do fľašky ´na cestu´, v rámci pitného režimu. Priateľ sa mi občas smeje, čaká kedy sa z tej zelenej tekutiny premením na žabu :-)

Martina B.


Dlhšiu dobu som, aj kvôli stresu, trpel problémami s trávením. Trápila ma hnačka a silné kŕče v bruchu a v žalúdku. Vyskúšal som množstvo liekov aj výživových doplnkov. Niektoré mi nezabrali vôbec, iné mi zabrali na chvíľu. Na odporúčanie som sa rozhodol vyskúšať aj chlorelu z greenpower. Už po pár dňoch ma prešli hnačky a postupne sa mi upravilo aj trávenie, kŕče už vôbec nemávam. Navyše sa cítim celkovo lepšie, mám viac energie, neviem či je to vďaka chlorele, ale myslím, že áno lebo nič iné som na svojej životospráve nezmenil. Som s chlorellou spokojný, pomohla mi zbaviť sa dlhoročného problému a nedám na ňu dopustiť.

L.S., 46 r.


Som alergický na mačky (napuchnuté sliznice očí aj nosa, kýchanie, slzenie,...) a nanešťastie sú všade kde sa pohnem (u priateľky, u starých rodičov..). Skúsil som ovos, po pár dňoch sa tieto príznaky zmiernili, zatiaľ mi alergia úplne nezmizla, ale aj toto je veľký úspech takže s ovsom pokračujem ďalej.

Igor , 22 r.


Pred 4 rokmi v lete som mala pár týždňov s prestávkami úplne upchatý nos, myslela som si že som prechladnutá. Ďalšie leto opäť. Tak som zašla k doktorke... vraj alergia na pele z tráv... šup lieky a sprej. Zaskočilo ma to, nemám dobrý pocit z užívania liekov, zaujímala som sa o prírodné formy posilnenia organizmu a imunity. Vo februári som sa dala na intenzívnu detoxikáciu s jačmeňom a chlorellou. Je júl, a zatiaľ som sa liekov ani spreju nedotkla. Sem tam kýchnem a smrkám, ale ten pocit že do seba človek nedáva lieky je úžasný :-)

A.S., Bratislava


Mám zníženú činnosť štítnej žľazy, priberám aj z vody. Keď chcem schudnúť nejaké kilo musím držať doslova hladovku a popritom samozrejme cvičiť. Je to mimoriadne demotivujúci stav. Skúsila som superfood+, nie kvôli chudnutiu, ale kvôli výžive lebo sa snažím menej jesť, tak aby telu nechýbali dôležité látky. Končím teraz druhé balenie a už od začiatku užívania cítim, že mi dodáva silu, som aj psychicky vyrovnanejšia a dokonca sa mi podarilo zhodiť pár kíl, ...nie veľa, ale pre mňa by bol úspech aj kebyže sa cez deň normálne najem a nepriberiem z toho. Som so superfodom spokojná, dáva mi silu a nádej, že sa budem schopná postupne, aj keď pomaly, zbavovať nadbytočných kilogramov.

A.M., 40 r.


Som osoba, ktorá bývala bežne chorá tak dvakrát do roka, vždy len nádcha na tri dni . Túto zimu sa mi ale prihoršilo. Zrazu som nevedela poriadne dýchať a ani normálne existovať, permanentne upchatý nos, a akoby toho nebolo málo, na rukách sa mi vyhodil ekzém. Absolútne sa mi to ,,nehodilo“, keďže som robila s ľuďmi, a musela som pôsobiť reprezentatívne za každých okolností. Všetci mi hovorili, že to je asi alergia na chlad, tak som zašla k lekárke. Začalo mi behanie po špecialistoch, ktoré skončilo antibiotikami, z čoho som moc šťastná teda nebola. O pár mesiacov mi známa odporučila váš prášok z jačmeňa, vraj všeobecne na imunitu. Už po pár dňoch, ako som jačmeň začala piť, ma koža prestala svrbieť, ekzém sa začal strácať - čo som bola fakt prekvapená lebo sa ma držal ako kliešť - a do 2 týždňov bol úplne preč. Od marca či apríla, ako zelený jačmeň pijem, sa cítim celkovo lepšie, užívam síce ešte lieky na alergiu, ale žiadne ďalšie nepríjemné prejavy sa už u mňa neobjavili. Som s jačmeňom spokojná, snažím sa ho piť pravidelne každé ráno. Som zvedavá ešte na spirulinu, čítala som o nej, aká je komplexná, na vašej stránke mi chýba o nej viac informácií, ale skúsim si ešte počkať do toho augusta :-)

Z.K., 24 r.


Dlhé roky som mávala často žalúdočné kŕče, zvýšenú kyselinu takmer každý týždeň, fatra bola moja povinná výbava. Chlorella a jačmeň mi upravili trávenie, pocítila som to už v prvý týždeň užívania. Jačmeň pijem každé ráno už dva mesiace, chlorellu si dám keď si cez deň spomeniem (v tomto som nedisciplinovaná) a za celé toto obdobie som nemala kyselinu ani raz, ani žiadne nafukovanie ani nepríjemné zvuky zo žalúdka. Navyše mám dobrý pocit, že jem čosi zdravé :-)

Jana, 32r.


...bolesti žalúdka, časté hnačky, tak toto je pre mňa vďaka chlorelle minulosť. Lepšie mi trávi, nebýva mi po obede ťažko na žalúdok. ...toľko môj možno krátky, ale myslím výstižný postreh.

Peter, Bratislava