STYX BIO opaľovací krém LSF 30

BIO krém na opaľovanie 70ml na sklade

 

 • Ochranný faktor LSF, SPF 30
 • Ideálne aj pre citlivú pleť, tiež do vyšších nadmorských výšok
 • Použitie najkvalitnejších rastlinných zložiek
 • Cosmos Natural, Ecocert Vegan, nebolo testované na zvieratách
 

 

 

glow
22,80 €
zavrieť

BIO opaľovací krém s ochranným faktorom SPF 30 od tradičnej rakúskej rodinnej firmy STYX Naturcosmetic s kvalitnou prírodnou kozmetikou.

Rastlinné výťažky vyživujú a chránia pokožku počas opaľovania. Základom sú prírodné rastlinné zložky (bambucké maslo, šťava z aloe vera, extrakty z írskeho machu, zo zlatej chaluhy, nechtíka,...). SUN krém na opaľovanie s ochranným faktorom 30 poskytuje ochranu a starostlivosť aj pre citlivú pokožku. Rastlinný glycerín podporuje hydratáciu pokožky, zatiaľ čo vitamín E ju pomáha chrániť pred starnutím.

Aplikujte v dostatočnom predstihu pred pobytom na slnku. Malé alebo nedostatočné dávkovanie môže znížiť jeho ochranu. Opaľovací krém nanášajte veľkoryso na všetky oblasti tela vystavené slnečnému žiareniu. Nanášajte aj opakovane, hlavne po kúpaní sa vo vode, potení a utieraní sa.

Zbytočne sa nevystavujte slnečnému žiareniu, používajte ochranné odevy a prostriedky ako klobúky, slnečné okuliare – to platí najmä pre deti a dojčatá. Deti do 3 rokov by ste nemali vystavovať priamemu slnečnému žiareniu.

Výrobok nie je testovaný na zvieratách. ECOCERT. COSMOC NATURAL. VEGAN.

Objem balenia: 70 ml

 

Zloženie:  Aqua, Zinc Oxid, Caprylic/Capric Trigliceride, Cetearyl Olivate, Glycerin, Sorbitan Olivate, Butyrospermum Parkii (bambucké maslo) Butter*, Cetyl Alcohol, Parfum**, Polyhydroxy, Sorbitan Caprilate, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycine Soja Oil*, Laminaria Ochroleuca (riasa zlatá chaluha) Extract, Chondrus Crispus (írsky mach) Extract, Calendula Officinalis (nechtík) Flower Extract*, Benzyl Alcohol, Tocophero, Sodium Polyphosphate, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Linalool, Citric Acid, Citronellol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Dehydroacetic Acid.

* zložky pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva

** prírodný parfém

 

 

O spoločnosti STYX Naturcosmetic GmbH

Pred 50 rokmi sa spoločnosť STYX Naturcosmetic GmbH zaviazala vyvíjať , zdokonaľovať a vyrábať prírodnú kozmetiku. Team zamestnancov firmy STYX už desaťročia s radosťou a potešením spracováva tie najkvalitnejšie suroviny, ktoré ponúka dolnorakúsky kraj Pielachtal.

Tajomstvo pravej prírodnej kozmetiky nie je len v najkvalitnejších prísadách, ale aj v ich spracovaní. V spoločnosti STYX sa tradícia stretáva s modernosťou. Skúsenosti  predkov a tradičné bylinkárstvo idú ruka v ruke s modernou vedou, najnovšími technológiami a výskumom, aby mohli vyrobiť vysokokvalitné prírodné produkty pre kompletnú starostlivosť o tvár, telo aj vlasy. Nejde o žiadny rozpor, ale základ úspešného tvorenia. Nové metódy sú neustále testované v moderných laboratóriách za účelom získania čo najviac z prírodných zložiek. Okrem čerstvých bylinných výťažkov spoločnosť STYX spracováva aj za studena lisované rastlinné oleje najvyššej kvality, ktoré získava z ekologického hospodárstva už niekoľko rokov.

Produkty značky STYX sú žiadané a predávané vo viac ako 40 krajinách sveta.

Filozofia spoločnosti:

 • Tradičné vedomosti
 • Najmodernejšie technológie a prístroje na dosiahnutie najvyššej kvality
 • Najnovšie prísady vďaka výskumom v našom vlastnom laboratóriu
 • Najvyššia kvalita čerstvých surovín – BIO
 • Kvalitné bylinky z bio poľnohospodárstva a prirodzene divorastúce
 • Používanie len kvalitných, za studena lisovaných rastlinných olejov
 • Éterické oleje najvyššej kvality od overených partnerov z celého sveta
 • Kineziologické a energetické testy
 • Bez parafínových olejov
 • Vegan produkty, samozrejme bez výťažkov z mŕtvych zvierat
 • Bez testovania na zvieratách

 

 

Za nákup tohto produktu sa kupujúcemu nepripočítavajú žiadne bonusy.