Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším "JA"

Kniha od úspešného lifestyle kouča Jána Hubinského na sklade

 

  • Každý má nárok na kvalitný život
  • Myšlienka - motivácia - akcia
  • Problém je ilúzia mysle
  • Silné stránky a úspech
  • Spoznaj svoje telo, princípy jeho fungovania
  • Staroba nie je dôvodom aby telo bolelo a trpelo
  • Strava, výživa, hydratácia
  • Žiť aktívne - prečo a ako

       pre viac informácií o produkte kliknite na lištu nižšie

 

 

glow
15.00 € zľava 25.00% 11,25 €
zavrieť

Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším "JA"

Autor: Ján Hubinský

Vydavateľstvo: Via Bibliotheca

Počet strán: 192

Fascinujúce čítanie, ako dosiahnuť to po čom túžite s veľkým množstvom informácií o tom, čo pred nami zatajujú farmaceutické a veľké potravinárske kolosy, vďaka ktorým sa aj Váš život môže zmeniť k lepšiemu. Stretnúť svoje zdravšie ja znamená naučiť sa spoznávať svoje telo, princípy jeho fungovania a neustále a vedome si vyberať to najlepšie a najkvalitnejšie na jeho výživu, pohyb a environmentálne prostredie. Najlepším sa samozrejme myslí to naj po stránke nutričnej, výživovej, tej, v ktorej ide o to, čo dýchame a aké produkty osobnej či domácej hygieny pre seba používame, a tiež ako nájsť druh a spôsob fyzickej aktivity, ktorá nám najviac vyhovuje a vďaka ktorej bude náš organizmus plný života a energie. Predstavte si svoje telo ako jedno veľké nákupné centrum plné ľudí a života, všetko je veselé a plné pohybu. Ak si toto centrum predstavíte prázdne a opustené, kde pomaly na všetko padá prach a z kútov sa začnú drať von rôzne chrobáky, myši či parazity, aby zistili, čo sa tam dá zjesť, určite si túto situáciu nechcete premiestniť do svojho tela. Udržujte ho teda v neustálom pohybe a dávajte mu to najlepšie "palivo", aké je len možné. Náš organizmus je neuveriteľná pamäťová karta, ktorá nezabudne absolútne nič z toho, čo sa mu kedy udialo a verte, že to všetko sa vám nekompromisne vráti späť. Či vo forme dlhého, kvalitného a veselého života, alebo vo forme chorôb, deformácií, či predčasnej a bolestivej smrti - je čisto len na vás. Nezabudnite však, že všetkého veľa škodí, preto aj s tým "dobrým" sa naučte disponovať rozumne a vyváženým pomerom toho, čo vaše telo potrebuje si zabezpečíte jeho optimálny chod a dobrý pocit zo samého seba.

 

O autorovi

Ján Hubinský - Medzinárodný fitness profesionál, motivátor a lifestyle kouč.

Narodil sa a vyrastal v Topoľčanoch. Športu sa venoval aktívne, nepretržite už od svojich 7 rokov – plávanie, vodné pólo, hádzaná. Od roku 2000 vo svojom fitness centre (jednom z najväčších a najmodernejších na Slovensku) objavil svoju vášeň pomáhať ľuďom na ceste za fyzickým a mentálnym zdravím a dokonalosťou. Nasledovalo vzdelávanie doma i za hranicami. V roku 2005 sa rozhodol odísť do Austrálie, kde pokračoval v štúdiu a svoje vzdelanie rozšíril o titul promovaného medzinárodného fitness profesionála. Je aktívnym členom medzinárodnej kampane za pravdu v medicíne. Posledné roky venuje pozornosť štúdiu chronických a degeneratívnych ochorení (cukrovka, astma, rakovina, osteoporóza, ...) – skúma vznik týchto ochorení a možnosti naturálnej liečby. Jeho vedomosti a odhodlanie pomohli a pomáhajú stovkám jeho klientov vo viac ako 25. krajinách sveta zbavovať sa spomínaných zákerných ochorení. Všetko naturálnou cestou bez oslabovania a ničenia organizmu chémiou.

Autor knihy sa venuje písaniu článkov a príspevkov do časopisov, je motivátorom a súkromným poradcom zdravého životného štýlu, realizuje verejné aj súkromné prednášky, spolupracuje s niekoľkými športovými tímami aj jednotlivcami v zahraničí. Jeho dlhodobým hlavným pôsobiskom je od roku 2005 Austrália.

Okrem tohto titulu napísal Ján Hubinský aj knihu „Tekutý život“ – tiež v našej ponuke.

 

UPOZORNENIE: Za nákup tohto produktu sa kupujúcemu nepripočítavajú žiadne bonusy/provízie, t.j. cena je rovnaká pre každého kupujúceho bez ohľadu na dosiahnutú zľavovú pozíciu.