Detoxikácia organizmu - ako si zlepšiť kvalitu života

Kniha od známej autorky, profesorky Kataríny Horákovej na sklade

 

  • Črevné ochorenia, zdravé črevá - kľúč k zdraviu a kráse
  • Zbavenie odpadu - upratovanie vnútri tela
  • Očistné kúry bylinkové, ovocné, zeleninové
  • Omladenie tela aj pomocou zelených potravín

 

 

 

 

glow
11,90 €
zavrieť

DETOXIKÁCIA ORGANIZMU – Ako si zlepšiť kvalitu života

Najnovšie, 7. rozšírené vydanie knihy o detoxikácii organizmu od profesorky Kataríny Horákovej.

Táto rozsiahla a hodnotná kniha dáva podrobný návod na to, ako sa zbaviť negatívnej pliagy, ktorá sa rokmi nazbiera v našich telách. Je to návod na to, ako zmeniť svoj život úplne od základu k lepšiemu. Okrem škodlivých vplyvov na naše telo toxínmi z prostredia trpí aj naša myseľ. Pod vplyvom uponáhľanej doby rastie napätie, stres, psychické vyčerpanie, … K tomu prispieva obzvlášť aj naše nezdravé stravovanie..

Podnázov: Ako si zlepšiť kvalitu života

Autor: Katarína Horáková

Vydavateľstvo: Plat4M Books s.r.o.

Počet strán: 284

O autorke

Prof. RNDr. Katarína Horáková, DrSc., profesorka všeobecnej biológie Fakulty chemickej a potravinárskej technológie Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Počas pôsobenia na univerzite vychovala stovky odborníkov v oblasti mikrobiológie a biomedicínskeho inžinierstva. Popri pedagogickej práci sa roky výskumne zaoberala vyhľadávaním nových, biologicky aktívnych látok s antimikrobiálnymi, antioxidačnými a protinádorovými vlastnosťami. Bola vedúcou medzinárodných projektov v oblasti vývoja veľmi citlivých imunotestov, zisťujúcich neškodnosť potravín. Vychádzajúc z poznatkov v tejto oblasti sa začala hlbšie zaoberať aj štúdiom spôsobov správnej výživy a zdravého životného štýlu. Je autorkou mnohých vedeckých, odborných a vedeckopopulárnych publikácií. V súčasnosti prednáša a je garantkou odboru Starostlivosť o telesné a duševné zdravie na Univerzite tretieho veku Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Katarína Horáková je autorkou viacerých knižných titulov ako napríklad Umenie zdravo žiť (2009 Metro Media - rozpredali sa dve dotlače s celkovým nákladom 18 000 výtlačkov), Monitor zdravia (2005, Foxi - predalo sa vyše 25 000 výtlačkov), Oddelená strava I. (1998, Semic Media - v rokoch 1998 až 2005 sa predalo 130 000 výtlačkov v desiatich dotlačiach v slovenskej verzii a 56 000 výtlačkov v českej verzii), Oddelená strava II. A čo ďalej? (2001, Semic Media - vyšla v piatich dotlačiach v celkovom náklade 50 000 výtlačkov), Nebojme sa zdravia (2001, Semic Media - v českej a slovenskej verzii po 15 000 výtlačkov), Oddelená strava Recepty a diéty (2001, Semic Media – predávalo sa aj ako príbal k časopisu Ženský magazín za zvýšenú cenu a predalo sa vyše 26 000 výtlačkov), Oddelená strava Očistné kúry a diéty (2002, Semic Media – predávalo sa aj ako príbal k časopisu Ženský magazín za zvýšenú cenu a predalo sa skoro 30 000 výtlačkov) a ďalšie publikácie.

Ďalej o knihe

Pri prejedaní sa a nesprávnej kombinácii potravín, ostáva časť jedla nestrávená, nasleduje jej hnilobný rozklad v črevách, pričom sa vytvárajú jedovaté látky - a to sú pôvodcovia mnohých našich chorôb. Často sa snažíme "odhladovať" prebytočné kilogramy nevyváženou rýchlou diétou chudobnou na živiny. Potom sa však nemôžeme čudovať, že predčasne starneme, strácame energiu a chuť do života. Určite všetci chceme žiť kvalitný život aktívne a s výkonnosťou, ktorá nezávisí od veku a pohlavia. Otázka je, čo pre uskutočnenie tejto predstavy robíme. Pritom stav vlastného zdravia môžeme až z troch štvrtín ovplyvniť sami! Málokto si naplno uvedomuje, akú dôležitú úlohu, okrem zdravého stravovania, hrá pravidelná detoxikácia - očista organizmu.

Väčšina z nás ani po celý život neurobí nič pre to, aby zbavila svoje telo nahromadených jedov, parazitov a odpadu. Vedci dokázali, že len v hrubom čreve dospelého človeka sa nachádza tri až päť, v niektorých prípadoch až desať kilogramov nestrávených a usadených zvyškov potravy! Cieľom tejto knižky je poradiť všetkým, ktorí chcú pre svoje zdravie niečo urobiť. Autorka profesorka Katarína Horáková podáva návod, ako si ozdraviť organizmus, zbaviť ho usadenín, hlienov, jedov, parazitov a nadváhy bez poškodenia nášho tela a zbytočných stresov, a tiež aby sme sa vyhli neraz zbytočným chybám.

 

UPOZORNENIE: Za nákup tohto produktu sa kupujúcemu nepripočítavajú žiadne bonusy.